Yukarı
"Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim."
DAYLAN 3D ART
bos-photo

DAYLAN 3D ART

HAYALLERİNİZİ TASARIMA DÖNÜŞTÜRÜR

DAYLAN 3D ART, olarak 1963 yılında endüstriyel ürünlerin üretim ve pazarlaması faliyetleri ile meşguliyetimizin yanı sıra 2009 yılı itibariyle, sanatsal düşüncelerin özgür kalması adına hayalleriniz ve gerçek arasında köprü kurmak için sunduğumuz hizmetlerle reklam ve medya dünyasında ki yerimizi aldık.

Sanat ve teknik bilgiler ışığında reklam ve temalandırma ürün ihtiyaçlarınıza yönelik, çağın gereksinimlerine göre yeniden dizayn eden alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Departman ve yöntemlerimiz; 3D FROG makina parkuru, CNC köpük kesme robotları, 3D tasarım ve çizim ekibi, Heykeltraş ve ressamlardan oluşan sanat ekibi, 3D ürün tarayıcılar, aydınlatma ve led entegre departmanı, çelik konstrüksiyon ve statik ekibi, Eps , Ctp ve kompozit, ahşap malzeme uygulama ekiplerinden oluşmaktadır.

Sizlere en kısa sürede isteyeceğiniz ürünleri sunmayı hedefleyen teknik kadrolarımızla, geleneksel ve çağdaş teknolojiyi bir araya getirerek hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir kompleks oluşturma hedefiyle çıktığımız yolculukta, birçok kurumsal proje ve park teması uygulamalarıyla sektörde ki hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sanat ve teknik bilgiler ışığında reklam ve temalandırma ürün ihtiyaçlarınıza yönelik, çağın gereksinimlerine göre yeniden dizayn eden, kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı hizmet.

HEMEN ARAYIN
Telefon: (0216) 487 53 33
BİZİ ZİYARET EDİN
Akşemsettin Mahallesi, Atatürk Cd. No:328, 34925 Sultanbeyli/İstanbul
MESAJINIZI ULAŞTIRIN
Bilgi: info@daylan3d.com