Yukarı
"Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim."
Tahir Özcan Daylan (Şirket Kurucumuz)
bos-photo

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

  • Milliği Eğitim Bakanlığı Mardin İli Kızıltepe İlçesinde Mehmetçik İlk Okulunun Zeminden Çatıya Kadar Yenileyip Bahçesindeki Atıl Binayı Restore Ederek Bilgisayar Laboratuvarı ve Kütüphaneye Dönüştürerek İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Teslim Ettik.
  • Türk Kızılay Merkezinin Düzenlediği Bağışçı Kazandırma Programına Katılarak Şirketimizin O Dönemki Adresi Dudullu Organize Sanayinde Bölgeden Bağışçı Temini Ve Şirket Ortakları Yöneticiler Dahil Bütün Şirket Çalışanlarımız ile Birlikte Kızılay’a Ait Olan Mobil Aracında Bağışçı Olup Bağışçı Kazandırdık.
  • Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Sultanbeyli Belediye Başkanlığının Organize Ettiği Sorunlu Çocukların İş Edindirilerek Rehabilite Edilebileceği Projeye Katılarak İlk Etapta 9 Çocuk İle Başlayıp 3 Ünü İş Dünyasına Kazandırdık.
  • Ortadoğu Teknik Üniversitesinin Ankara Trafik Sempozyumuna Katılan Öğrencilerine Uluslararası Musabakalarda Kullanacakları Solar Araba Projesinde Araba Model Ve Kalıp Üretimini Yapıp Hibe Ettik.
  • Sultanbeyli Spor Kulübünün 3 Yıl Yönetim Kurulu Üyeliğini Yaptığımız Sultanbeyli Belediye Spor Adına Bulvar Tasarımı, Uygulama Ve Montajını Yaparak Belediyemize Hibe Ettik.
  • Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mihriban Boysan Okulunun Giriş Kısmına Çanakkale Ve Baş Öğretmen Konulu 2,07*2,70 Ölçüsünde İki Adet Kanvas Üzeri Yağlı Boya Çalışması, Bir Adet Atatürk Rölyefi Yapıp Hibe Ettik.
HEMEN ARAYIN
Telefon: (0216) 487 53 33
BİZİ ZİYARET EDİN
Akşemsettin Mahallesi, Atatürk Cd. No:328, 34925 Sultanbeyli/İstanbul
MESAJINIZI ULAŞTIRIN
Bilgi: info@daylan3d.com